Flames of War на Kyiv Hobby Show!

Flames of War – це настільна гра (варгейм) новозеландської компанії BattleFront, в котру грають мініатюрами в масштабі 1:100 (15мм.). Всі військові баталії проводяться на рівні рот та батальйонів, а війська рахуються як на війні: один танк – це один танк, одна гармата – це одна гармата и т.д.

Настільна гра (варгейм) Flames of War присвячена Другої Світової Війні, тому надає гравцеві дуже великий вибір націй, які брали участь в планетарних баталіях, конкретних військових підрозділів, юнітів і правила гри, які вміщуються в цілу книгу!!!

Але Flames of War – це не просто гра, це потужне хобі! Гравець не просто пересуває фігурі, танки, авіацію чи солдатів та кидає кубики. Кожен гравець починає будувати мініатюру власноруч, створює свою армію базуючись на реальних історичних прототипах. Дуже важливо, щоб вся мініатюра відповідала реальному камуфляжу, а підрозділи відповідали той чисельності, яка була в житті! В підсумку, гра Flames of War перетворюється в історичну реконструкцію реальних боїв, де старанно побудовані мініатюрні армії і дуже реалістично оформлені столи для гри, де є заводи, фабрики, будівлі, холми, ліси, болота – справжня діорама – приносять задоволення не тільки гравцям, але і всім, хто вирішив просто поспостерігати за битвою!

Київський клуб «Глибинний страж» прийме участь в Kyiv Hobby Show 2017, де презентує для всіх бажаючих настільну гру Flames of War з новою, вже четвертою редакцією правил. Відвідувачі зможуть стати полководцями та провести тренувальний бій за цією системою. Окрім цього, гравці клубу продемонструють чисельні армії в 100-му масштабі. Основна мета акції клубу – познайомити людей з системою Flames of War і показати, що моделі можна не тільки колекціонувати, зберігати на поличках і демонструвати на виставках, а й із задоволенням пограти на столах-діорамах!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Захист від спаму *